Ettevõttest

Yachts Service

Yachts Service omab kümneaastast kogemust väikealuste talvehoiustamise ning remondi-hooldetööde valdkonnas. Hoiustamispinnad asuvad Tallinnas – Pirital, Tallinnas – Kakumäel ja Kärdlas – Hiiumaal. Kiirema teeninduse eesmärgil on Kärdlas tehtud investeeringuid tehnikasse- kohapeal on olemas Roodbergi 60T treiler ja JCB traktor treileri liigutamiseks.

Aastaringselt teenindame oma ruumides ja staapelplatsidel ć 100 suuremat ja väiksemat alust. Ligiakudu pooled ettevõtte klientidest on Eestist, ca 40% Soomest ning 10% Venemaalt. Ettevõte omab Volvo-Penta mootorite ametlikku hooldusõigust ja on Taani X-Yachts A/S ning Saksamaa Dehler Yachts poolt tunnustatud hooldus- ja remondipartner, ka garantiitööde teostamisel.

Visioon

Ettevõttel on algusest peale olnud eesmärgiks arendada parimat teenindust – selleks oleme investeerinud uute rajatiste ehitusse, kvaliteetsesse tehnikasse, meeskonna arengusse.

Olles seni pühendunud teenuste osutamisele, nagu aluste hoiustamine ja kogu sellega kaasnev teenuste pakett, oleme saavutanud tugeva vundamendi ja meeskonna, et siit edasi areneda paatide müügivaldkonda. Müügivaldkonna edendamise suureks eeliseks on võimalus ära kasutada olemasolevaid keskusi ja arvestatavat püsikliendibaasi. 2018. aastal sai valmis uus, moodne Kakumäe sadam, koos vajaliku infrastruktuuriga, kogupinnaga 4500m2 ja tõstevõimega kuni 120T.

Kakumäe sadama ja YS vahel on sõlmitud koostööleping, kus YS tegeleb kogu vajaliku teenindusega ja aitab leida kliente talvehoiustamisse, mis teeniks maja omaniku huve. Kakumäe projekti raames avab YS uue kontori ja poe pinna, kus kliente vastu võtta, oma tooteid ja teenuseid pakkuda.

Kuidas me töötame