Kaatrite ja purjepaatide hoiustamist pakume Tallinnas Pirital ja Kakumäel, Kärdlas ning Haapsalus.

Pirital, ajaloolises Tallinna Olümpiapurjespordikeskuse sadamas, pakume hoiustamist kuni 50 jala pikkustele kaatritele ja purjejahtidele 1000m2
pinnal. Hoiustamine toimub ruumides, kus minimaalne temperatuur on +12 C. Hoiustamispakett sisaldab konserveerimist, mootori ja generaatori
läbipesu, põhjapesu, veesüsteemi tühjendamist. Purjejahtide puhul sisaldab pakett ka taglase maha võtmist ja kontrolli, purjede kuivatamist ja ladustamist. Võimalikke lisatöid teostame vastavalt kokkuleppele.

Kärdla 2800 ruutmeetrine angaar valmis 2014 aasta sügisel ja on siinmail omasuguste seas esimene, mis projekteeritud ja ehitatud spetsiaalselt paatide teenindamiseks. Hiiumaal võtame vastu kuni 60 tonniseid aluseid ja purjejahte, millel süvis kuni 2,6 m. Kiirema teeninduse eesmärgil on kohapeal olemas Roodbergi 60t treiler ning JCB traktor (treileri liigutamiseks). Kärdla hoiustamise kompleksil on oma katlamaja ning tänu sellele on kogu hoiustamise perioodil tagatud vajalik temperatuur.

Kakumäel, 2018 hooaja lõpus valminud uues kompleksis, pakume talvehoidu 4300 ruutmeetrisel soojustatud pinnal kuni 130 tonnistele alustele. Soojustatud elling eristub teistest riiulisüsteemis ladustamise poolest (kuni 10-meetristele paatidele), põrandal on kohad 10-30 meetristele alustele. Sadamas on teenindus-valmis iseliikuv kraana kuni 130tonniste laevade tõstmiseks ja transportimiseks, paaditõstuk kuni 10meetriste aluste tõstmiseks ning treiler aluste vedamiseks.

Haapsalus pakume talvehoiustamist väiksematele treileri paatidele n-ö. külmangaaris. Ukseava mõõdud on 3,9×4,2m ning ruumi on 500 ruutmeetrit.

Tallinn - Pirita

Meeskond

manni
Marko Manni
+372 565 2868

Kärdla

Meeskond

ollik
Marko Ollik
+372 521 8304